Halve finale K.O.koppels

Bericht:

Halve finale K.O.koppels
Spelen voor 29 april
Uitslag met foto van formulier Appen naar 06-10067374

 Halve finale Spelen voor : 29-apr-17   
1Rick Schaafsma & Remko LandmanSjouke Koelstra & Tjeerd de Bruin
2Tim Jaarsma & Mark ElgersmaRick Hofstra & Frans vd Weit

Ltste 8 K.O.koppels
Spelen voor 1 april 2017
Uitslag met foto van formulier Appen naar 06-10067374

 Kwart finale Spelen voor 1 april   
ThuisUit
1Sven Helvrich & Simon Nijkamp-Rick Hofstra & Frans vd Weit4-8
2Stijn Knol & Dennie Bos-Sjouke Koelstra & Tjeerd de Bruin3-9
3Tim Jaarsma & Mark Elgersma-Anthony Kaper & Gillian Koehoorn8-4
4Andries Spin & Martin Looijenga-Rick Schaafsma & Remko Landman1-9

Lste 16 K.O. koppels

Spelen voor 4 maart 2017
Uitslag met foto van formulier Appen naar 06-10067374

 Laatste 16 koppels Spelen voor 4 maart   
ThuisUit
1Bas Wolbers & Harm Slagter-Stijn Knol & Dennie Bos2-8
2Gerard Blom en Mart v Dijk-Andries Spin & Martin Looijenga4-8
3Jan Wietse Punter & Sylvester Paassen-Tim Jaarsma & Mark Elgersma0-8
4Rick Schaafsma & Remko Landman-Keimpe Bakker & Erwin Krol8-0
5Sjouke Koelstra & Tjeerd de Bruin-Jan de Vries & Lieuwe Hoekstra8-0
6Frans vd Vlugt & Roelof de Jong-Anthony Kaper & Gillian Koehoorn7-8
7Rick Hofstra & Frans vd Weit-Mike Chapman & Arno Buist8-2
8Rob Hooghiemstra & Edwin Veenstra-Sven Helvrich & Simon Nijkamp5-9

1e ronde K.O. koppels

Spelen voor 26 januari 2017

 1e ronde Spelen voor 26 januari   
ThuisUit
1Bas Wolbers & Harm Slagter-Gerard vd Beek & Eelco Stelpstra8-2
2Gerard Blom en Mart v Dijk-Jacob Hoekstra & Roel Jan Hoekstra8-6
3Bas Schoot & Jilke Alkema-Jan Wietse Punter & Sylvester Paassen1-9
4Keimpe Bakker & Erwin Krol-Beene de Leeuw & Siete Roffel8-7
5Dennis Kolthof & Sjoerd Gjaltema-Jan de Vries & Lieuwe Hoekstra0-8
6Anthony Kaper & Gillian Koehoorn-Pieter Jan vd Galien & Arnol Boersma9-3
7Jan de Vries & Gerke Dijkstra-Rick Hofstra & Wieger Boonstra1-9
8Rob Hooghiemstra & Edwin Veenstra-Arnold Luimes & Hendrik Bouma9-3
9Sven Helvrich & Simon Nijkamp-Wander vd Land & Raymond Veenstra8-2
10Carl vd Zwaag & Wiard Altena-Mike Chapman & Arno Buist3-9
11Jeroen de Hoop & Koos Babois-Frans vd Vlugt & Roelof de Jong5-9
12Sjouke Koelstra & Tjeerd de Bruin-Sander Elgersma & Kevin Jaarsma8-0
13Rob Pestman & Gerard Dam-Rick Schaafsma & Remko Landman1-9
14Marvin Dijkstra & Michael Plooy-Tim Jaarsma & Mark Elgersma7-9
15Andries Spin & Martin Looijenga-Wiebe Kempenaar & Jappie Keekstra8-6
16Stijn Knol & Dennie Bos-Jelle Zwanenburg & Jan Gijzen8-7

Voorronde K.O. koppels.
Spelen voor 5 november 2016.
Wedstrijdformulier wordt via de mail verstuurd

 K.O.koppels 2016-2017     
Spelen voor: 5 november 2016
Voorronde
ThuisUit
1Mike Chapman & Arno Buist-Henk Jan Schriemer & Ernst Jan Meijer8-0
2Frans vd Vlugt & Roelof de Jong-Andries Lourens & Sietse Wiegersma9-1
3Wim vd Veen & Mark Spijkerman-Sander Elgersma & Kevin Jaarsma3-9
4Rick Schaafsma & Remko Landman-Johnny Steunebrink & Willem de Vries9-5
5Tim Jaarsma & Mark Elgersma-Rene Burges & Gijsbert v Malsen8-2
6Joeke Vellema & Jan Pieter Reitsma-Wiebe Kempenaar & Jappie Keekstra1-9
7Jelle Zwanenburg & Jan Gijzen-Johan Veenboer & Arjan vd Sluis8-0

Reacties:

Laat een reactie achter