Voorronde beker 6 oktober

Bericht:

Uitslag sms’en naar 06-10067374 o.v.v. wedstrijdnummer! 

 

 VOORRONDE BEKER dinsdag 6 oktober 2015   
UITSLAG SMSEN NAAR 06-10067374
O.V.V. WEDSTRIJDNUMMER!!
ThuisUit
1Maximaal-Friese Boys0-5
2Wykje Bitches-Trynwaldster Trippels 11-8
3Dartteam Schalsum-Postulant 16-3
4Cafe Anja 2-Rijsterbos0-9
5Le Coq Appelscha-West5-4
6Barradeel Bouncers-Steeg5-3
7White Elephants-Lekker Simpel 2.03-6
8Shooters-Freezone 16-3
9Dubbel D-Gaststube 11-8
10SPC 1-Lits`e Barste0-9
11Dubel Ut 1-Cafe Anja 10-6
12Eric`s Cafe 3-2 Gemeenten 13-6
13LegendArrows-Kromme Knilles 22-7
14All 4one-Rus 13-6
15Riperkrite 2-Amusecafe 25-0
16Skoffel 2-66.5-0
17Dartstakkers-Molentjes1-8
18Cafe de Stapper-Heechfinne6-3
19SPC Survivors-Driesprong 13-6
20Doorzetters-Cafe `t Singeltje2-7
21Stunt Boldies-D.U.H. Britswert6-3
22Cafe Claus-Bertha`s Mantsjes5-0
23Rus 2-Verfboer.nl5-0
24Sturkes 1-Dubele Bolle 104-5
25Veldzicht 3-AA Boy`s2-7
26Engwierum-Lamme Vlerk3-5
27Crossroads 2-De Koploper3-5
28Tapery 1-Makkum 23-6
29Mooi Boske-Dubele Bolle 264-5
30Eric`s Cafe 2-Peallen4-5
31Terp 1-Smuke Smiters 20-9
32Turf 1-10 oer Read 15-4
33Blauwhuis ons thuis-Wergea 1805-4
34Tigh Barra 1-To the Point3-6
35Diep Triest-Hippo`s 10-5
36Easternytsjerk 3-Checkpoint4-5
37Legend 1-10 oer read 23-6
38Bull Smuckers-Le Duc 25-0
39Hert-Driesprong 25-0
40Javaanse Bulls-Trippels 43-6
41Bildtstars 2-Smuckers5-0
42Hoekje 1-Stunt 44-5
43Cafe Baljee-Stynsgea 15-0
44Stunt 3-Oranje Bierhuis5-2
45Kleine Leeuwarder 1-Klaaimantsjes3-6
46Eastwood Flyers-Smuke Hoeke4-5
47Lantaarn Bulls-Birdart 13-6
48Bosk 1-Amusecafe 01-8
49Lantaarn 1-Dartwippers3-6
50Untouchabulls-Cafe Neys 38-1
51Zoute jongens & Aaf-Ropeinen om Utens2-7
52Skoffels Hurricans-WZH5-0
53Tuinzicht 1-Kromme Knilles 18-1
54Bingo-Cafe Neys 14-5
55Kick `em in the Nuts-Trynwaldster Trippels 38-1
56Young Barrels-Tsjoch Smiters6-3
57Pointers-Smart SHIDT5-0
58NiksNut-Waldpylken 10-5
59Simmerwille-Stunt Daltons1-8
60S.W.B Nijland-Britsch Pub 26-0
61Boys-Dubele Bolle 13-5
62Amusecafe 1-It Hok5-4
63Herberch 1-Hagestekbulls2-7
64Gaststube 2-Hoekje 23-6
65Hippo`s 2-Cafe Nuts 17-2
66Toedeledoki-Bokke 11-8
67Bosk 3-Makkinga 13-6
68Alley cats-I like it4-5
69Tillehus-Bomdarters4-5
70Cafe Neys 2-Ouwe Vat 40-5
71Turfkes 26-SPC de Glee2-7
72PH 2 te Plak-Westend Big Ben2-7
73Mazzel-Kaden 2.nl6-3
74Oranjerie 1-D.L.G4-5
75Aansteekhuis-Stunt 11-8
76Alde Slus-Dubel Ut 35-4
77PH 1 te Plak-Slotstee Bulls6-3
78Helga & de Huidschuivers-Red Bulls5-2
79Legendary`s-Hippo`s 38-1
80Blauwhuis ons thuis 2-Skoffels Nieuw Noord6-3
81Easternytsjerk 4-Kiek them Come and Go8-1
82Ruypsterbulls 2-Thunderbirds0-9
83Bullwille-Ludiek 14-5
84Legend 2.0-Dokkumer Bulls1-5
85Haerenkwartier 2-September All Stars9-0
86Alde Ste 1-Makkum 30-9
87Birdart 2-Wykje 13-6
88FC Kip-Last Minute1-8
89Tapery 3-Wykje Smiters3-7

Reacties:

Laat een reactie achter