1e ronde beker 10 november

Bericht:

1e ronde beker 10 november 2015
Niet vergeten het wedstrijd nummer te vermelden bij het doorgeven van de uitslag!!

 1e ronde dinsdag 10 november 2015   
UITSLAG SMSEN NAAR 06-10067374
O.V.V. WEDSTRIJDNUMMER!!
ThuisUit
1Lekker Simpel 2.0-Garaazje 13-6
2Makkum 2-Stunt 44-5
3Smuke Hoeke-To the Point3-6
4Cafe Anja 1-Veldzicht 15-4
5Hippo`s 1-RugbyDarts5-4
6Alde Slus-Legend 21-8
7PH 1 te Plak-Skoffel 40-9
8Barradeel Bouncers-Trynwaldster Trippels 19-0
9Rijsterbos-Oranjerie Turbo4-5
10Kromme Knilles 2-Bilgaard 13-6
11Bokke 1-Mukketiers Winsum1-5
12Cafe Baljee-Javaanse Jongens0-9
13Noordeinde-Driesprong 17-2
14Makkum 3-Ofswaaiers2-7
15Untouchabulls-Ouwe Vat 12-7
16Zo niet, dan toch.,-Crossroads 16-3
1710 oer read 2-Pointers8-1
18Stunt Boldies-Hoekje 20-5
19Trippels 4-Birdart 18-1
20SPC de Glee-Ut It Polske0-9
21Cambuur 1-Makkum 13-6
22Bildtstars 2-Bomdarters4-5
23Klaaimantsjes-D.L.G5-4
24Ludiek 1-Blauwhuis ons thuis9-1
25Peallen-Bonkelaer 11-8
26Westend Big Ben-Stunt 13-6
27Le Coq Appelscha-Friese Boys3-6
28Dokkumer Bulls-Wykje 15-3
29Smuke Smiters 2-Bildtstars 12-7
30Dubele Bolle 26-Miedema 12-7
31Ouwe Vat 4-Groene Hart6-3
32Okidoki-Wykje Smiters9-0
33Shooters-Cambuur 35+0-5
34Molentjes-Skoffel 14-5
35Dartwippers-Paradiso 17-2
36Makkinga 1-Riperkrite 27-3
37Stunt Daltons-Young Barrels8-1
38Dubele Bolle 10-Hossebos Specials2-7
39Cafe `t Singeltje-Lits`e Barste5-4
40Gaststube 1-Kalkman0-9
41Helga & de Huidschuivers-I like it6-3
42Stunt 3-Zie maar even De Huyskamer5-0
43Dubele Bolle 1-Always Annoying0-6
44S.W.B Nijland-Nosus Decipio5-0
45Blauwhuis ons thuis 2-Bull Smuckers6-3
46Haerenkwartier 2-KS Darters5-0
47Skoffels Hurricans-Ropeinen om Utens3-5
48Easternytsjerk 4-2 Gemeenten 18-1
49Mukkes 40+-De Koploper3-6
50Dartteam Schalsum-Turf 15-4
51Mazzel-Kick `em in the Nuts3-6
52Tuinzicht 1-Mokummers1-8
53Amusecafe 1-Stunt 20-9
54Skoffel 2-Legendary`s3-5
55AA Boy`s-Checkpoint5-4
56Rus 2-Amusecafe 01-8
57Pake's Toppers-Trynwâldster Trippels 25-4
58Hippo`s 2-Dartrittus 6660-9
59Cafe de Stapper-Lamme Vlerk9-0
60Waldpylken 1-Thunderbirds0-9
61Hagestekbulls-HK Specials6-2
62Cafe Claus-Klaaikluten3-6
63Cafe Neys 1-Last Minute1-8
64Rus 1-Dartpoint de Passage5-2

Reacties:

Laat een reactie achter